Potravinářská škola otevírá své brány

A to nejen pro absolventy základní školy, kteří se rozhodli pro studijní obory s maturitou,…

A to nejen pro absolventy základní školy, kteří se rozhodli pro studijní obory s maturitou, ale také pro ty, kteří by raději zvolili učební obory s výučním listem. Potravinářská škola v Pardubicích nabízí celou škálu oborů, ze kterých si jistě vyberete. Navštivte naše internetové stránky a projděte se naší školou. Hledáte obory, které nacházejí uplatnění a které jsou vhodné pro každého, kdo si váží dobrého řemesla? Lákají Vás obory cukráře nebo kuchaře, číšníka nebo pekaře, nebo byste raději pracovali v managementu potravinářských firem? Možná si jen potřebujete doplnit kvalifikaci. Rozhodli jste se pro dálkové nebo nadstavbové studium? Ano, to vše a ještě mnohem více najdete právě u nás. Potravinářská škola otevírá své brány možná právě pro Vás.

Jediná škola svého typu v Čechách

Potravinářská škola je svou obsáhlou skladbou studijních a učebních oborů jedinou tohoto typu v celé České republice. Její absolventi získávají odpovídající vzdělání a přípravu pro své budoucí povolání. Garancí vysoké úrovně školy je nejen kvalifikovaný pedagogický sbor, ale také moderní vybavení odborných učeben a pracovišť odborného výcviku, cvičný školní mlýn a kuchyně. Samozřejmostí jsou špičkově vybavené chemické a biologické laboratoře. Mnoho absolventů po skončení školy pokračuje ve studiu na vysokých školách.